Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Kare Vakum 15 Kg

923,00 TL
76,92 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Kare Vakum 15 Kg

 
KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
15 Kg30 Cm35 Cm30 Cm

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Kare Vakum 15 Kg, pleksi malzemeden yapılmıştır. Böylece dışarıdan gelen toz, hava gibi faktörlere karşı dayanıklıdır. Ayrıca kapağındaki vakum, içerisine yerleştirilecek ürünün tazeliğini koruma görevini görmesi için tasarlanmıştır.

Menteşe Kapaklı Kare Vakum’un şeffaf pleksi yapısı cam gibi bir görünüm yakalarken, camdan daha dayanıklı bir üründür. Düşme, çarpma gibi durumlarda kolayca kırılmaz. Bu şeffaf görünümü kaliteli ve güzel bir izlenim verir. Dış tarafına eklenen siyah alanlar bütünleyici ve hoş bir görünüm yakalar.

Tek ve standart boyut olarak hazırlanmıştır. Özellikle düşük miktardaki ürünlerin dikkat çekici bir şekilde devamlı taze kalarak sergilenmesinde kullanılabilir. Aşınma, bozulma yapmayacağından uzun vadede teşhir ekipmanı olarak kullanılmaya uygun bir kutudur.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?