Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Yuvarlak 12 Kg

  • Ürün Kodu: P3066MYK
  • Barkod: 6242005253904
  • Marka: Bidonss
  • Yükseklik: 25 Cm
  • Çap: 20 Cm
  • Kapasite: 12 Kg
  • Seçenekler: 12 Kg
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
414,00 TL
34,50 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Yuvarlak 12 Kg

KapasiteÇap Yükseklik
12 Kg20 Cm25 Cm
19 Kg25 Cm30 Cm

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Yuvarlak 12 Kg, 2 boyut olarak standart ölçülerle yapıldı.12 ve 19 kg’lık ürün kapasiteleri ile farklı ürün alternatiflerini barındırabilir. Doğa dostu pleksi malzeme kullanılarak yapılan Menteşe Kapaklı Yuvarlak, menteşeleri sayesinde ürünleri kolayca müşterilerle buluşturabilir. Pratik kapak sistemi aynı zamanda ürünleri korumakta oldukça başarılıdır. Ürünlerin kokularını ve tazeliğini içeride tutar.

Farklı alanlarda kolaylıkla kullanılabilecek ürün oldukça hafiftir. Taşıması kolaydır ve dayanıklı olduğundan uzun süre boyunca kullanılabilmektedir. Temizlenmesi kolay olduğundan farklı ürün kategorileri için kullanılabilir.

Isıyı ve ışığı dışarıda tutan yapısıyla gıda ürünlerin bayatlamasını engeller. Kutu içindeki ısı hep oda sıcaklığı civarında kaldığı için raf ürünlerinin tümünü saklamaya müsaittir. Farklı ürünleri teşhir etmek için de kullanılabilir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?