Bidonss Pleksi Musluklu Kapaklı Kutu Reçel

  • Ürün Kodu: P3412MRK-1
  • Barkod: 6242005794971
  • Marka: Bidonss
  • Seçenekler:
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Musluklu Kapaklı Kutu Reçel

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
15 Kg27 Cm27 Cm51 Cm

Yapımı kadar saklaması da zahmetli olan reçellere en uygun ve hijyenik ortamı sağlamak için Bidonss Pleksi Musluklu Kapaklı Kutu Reçel özel olarak tasarlanmıştır. Sağa ve sola çevrilebilen musluğu sayesinde kolayca açılıp kapatılabilen bir mekanizmaya sahiptir. Bu sayede pratik bir özellik de kazanmaktadır.

Reçel saklama konusunda en önemli kurallardan biri olan güneş ışığı ile temas etmeme konusu Musluklu Kapaklı Reçel Kutusu ile kolaylıkla uygulanabilmektedir. Isıyı ve ışığı az geçiren yapısıyla reçelleri maksimum ömründe tutar. Çünkü pleksi gıda teşhir ürünleri güneş ışığının içeri girmesini engelleyerek gıda tazeliğini en üst seviyede tutup, ürün bozulmalarının önüne geçer.

Geniş hacimli olması sayesinde çok miktarda reçeli aynı anda müşterilere sunabilir. Altında bulunan ahşap tabakası kutunun dekoratif görünümünü destekleyici bir özelliğe sahiptir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?