Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı 15 Kg

1.961,00 TL
KARGO BEDAVA
163,42 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı 15 Kg

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
15 Kg25 Cm25 Cm30 Cm
20 Kg30 Cm30 Cm40 Cm

Bal, pekmez, reçel, tahin gibi akışkan gıdaları teşhir etmek için tasarlanmıştır. Musluğunu çevirip istenen miktarda aldıktan sonra kapatıp hijyenik bir şekilde servis yapmaya olanak sağlamaktadır. Kullanımı kolay musluğu sayesinde pratik ve kullanışlıdır. Akma ve sızma yapmadığından Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı 15 Kg’da hijyen sağlamak kolaydır.

Bu tarz akışkan gıdaların saklanmasında en önemli faktör güneş ışığını önlemektir. Çünkü ürünlerin şekerleme ve bozulma ihtimalleri yüksektir. Bu sebeple pleksi malzeme yapısı gereği en verimli malzemedir. Güneş ışığını iterek içinde bulundurduğu gıdayı en iyi şekilde muhafaza etmeye, taze saklayıp tadının bozulmamasına yardım eder.

15 ve 20 kg olmak üzere ilki farklı seçeneği bulunmaktadır. Farklı ürün miktarları ve alternatifleri için Musluklu Kutu Kapaklı ebatları arasından seçim yapabilirsiniz.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?