Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı Isıtıcılı

3.724,08 TL
KARGO BEDAVA
310,34 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı Isıtıcılı

 
KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
15 Kg27 Cm27 Cm51 Cm
20 Kg32 Cm32 Cm62 Cm
 

Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı Isıtıcılı, Musluğuyla kolay kullanım sağlamasının yanı sıra ısıtıcılı özelliğiyle balların donmasını engeller. Böylece balların raf ömrü uzar. Bombe kapağı ve ahşap görünümlü alt tabakası ile şık bir tasarımı bulunmaktadır.

Kapağı kapatıldığında toz ve diğer dış etkenlerden tamamen korunarak hijyenik bir ortam elde edilmiş olur. Az miktarlı alımlar için musluk kullanılacağından hava ile temas etmez.

Farklı ebatta iki kapasitesi bulunmaktadır. 15 kg ve 20 kg’lik ürünler farklı ürün miktarlarına uygun seçimler için alternatifler olarak sunulmuştur.
Musluklu Kutu Kapaklı Isıtıcılı’nın ham maddesi pleksidir. 

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?