Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı Karıştırıcılı

4.602,00 TL
KARGO BEDAVA
383,50 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı Karıştırıcılı

 
KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
15 Kg27 Cm27 Cm51 Cm
20 Kg32 Cm32 Cm62 Cm

Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı Karıştırıcılı, ürünleri dış etkenlerden koruyarak hijyenik bir ortamda gıda teşhiri yapabilir. Böylece uzun vadede dış etkenlere bağlı bozulma engellenmiş olur.

Karıştırıcı özelliği sayesinde gıdanın hep aynı kıvamda kalmasını sağlar. Bir süredir teşhir edilen gıda ürünlerinin hava almadan içindeki maddelerin dibe çökmesini engeller. Özellikle tahin gibi akışkanlığının kaybolmaması gereken zor gıdalar için kullanılır.

Aynı zamanda musluğu sayesinde istenilen miktarda alım yapılabilir. Musluğun kapatılmasının ardından ürünler aynı kalitede saklamaya devam edecektir. İhtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz 15 kg ve 20 kg’lık iki ayrı seçeneği mevcuttur. Gıda saklamaya uygun, geri dönüştürülebilir kaliteli pleksi malzemeden üretilmiştir. Kolay açılıp kapanabilen hijyenik kapağı sayesinde kolaylıkla ürün dolumu yapılır.
 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?