Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı Ledli

3.658,00 TL
KARGO BEDAVA
304,83 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı Ledli

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
15 Kg27 Cm27 Cm51 Cm
20 Kg32 Cm32 Cm62 Cm
 

Bal, pekmez. reçel gibi akışkan gıdaların kolay doldurulmasını sağlayan musluğu ile konfor sağlayan Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Kapaklı Ledli şık tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra led ışıklar Musluklu Kutu Kapaklı Ledli’yi dekorasyona önem verenler için oldukça cazip kılar. Uzaktan bakıldığında ortamı değiştirip renk katan led ışıkları ile şık bir tasarımı bulunmaktadır.

Pleksi özelliğinden kaynaklanan ısı ve nem geçirmeyen yapısı ile de gıdaların tatlarında hiçbir değişim söz konusu olmaz. Böylelikle en taze ürünler şık teşhir ekipmanı içinde uzun süre muhafaza edilebilir.

15 kg ve 20 kg olmak üzere iki ayrı kapasitede üretilmiştir. Talep ettiğiniz ölçüdeki Musluklu Kutu Kapaklı Ledli’yi işletmeniz için sipariş edebilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?