Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Silo Metal Kapaklı

3.658,00 TL
KARGO BEDAVA
304,83 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Silo Metal Kapaklı

KapasiteÇapYükseklik
7 Kg15 Cm60 Cm
 

Bidonss Pleksi Musluklu Kutu Silo Metal Kapaklı, içinde bulunan gıdayı musluğu ile alıcısına sunar. Bu pratik musluk sayesinde istenilen gramajda ürün alınıp paketlenmiş olur. Kolay çevrilebilen musluğu oldukça kullanışlıdır. Duvara monte edildiğinden yerden tasarruf sağlar.

Gıda ürünlerini ısı ve nemden uzak tutarak en verimli şekilde muhafaza etmeye olanak tanır. Böylelikle hem stok hem de teşhir için güvenle kullanılabilecek bir ekipman haline gelir.

Teşhir ürününün içindeki gıda ürünleri azaldıkça silonun kapağından kolayca dolum yapılabilir. Böylelikle özellikle sıvı bazlı ürünler için hijyen avantajı yaratır.
İçinde teşhir edilen gıdalar yan yana geldiğinde dekoratif bir görüntü oluşturarak görselliğiyle de göz alır. Farklı ürün alternatifleri için Musluklu Silo Metal Kapaklı kullanılabilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?