Bidonss Pleksi Oval Kutu Kademeli

944,00 TL
KARGO BEDAVA
78,67 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Oval Kutu Kademeli

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
7 Kg20 Cm35 Cm27 Cm
18 Kg30 Cm35 Cm40 Cm
 

Bidonss Pleksi Oval Kutu Kademeli, 2 farklı standart boyuta sahiptir. Mekanların daha düzenli ve ürünlerin daha hijyenik olmasını sağlayan teşhir ürünlerinin en hoş görünüme sahip olanlarından biridir. Kademeli olması sayesinde kapak kısmındaki ürünlerin yerine doldurulur. Böylelikle üst kısımdaki ürünler daha uzun süre hava ile temas etmeden saklanmış olur. Aynı zamanda ürünlerle hoş bir alan yaratılır.

Çevre dostu olmasıyla bilinen pleksi malzemeden üretilmiştir. 7 kg’lik ve 18’lik iki farklı alternatifi olan ürün; pek çok gıda tüketim maddesi için en uygun teşhir ekipmanıdır.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?