Bidonss Pleksi Oval Kutu Kademeli Kürekli

1.121,00 TL
KARGO BEDAVA
93,42 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Oval Kutu Kademeli Kürekli

 
KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
7 Kg20 Cm35 Cm27 Cm
 

Bidonss Pleksi Oval Kutu Kademeli Kürekli, pleksiden yapılmıştır ve standart tek boyutu mevcuttur. Ürün teşhirinde maksimum şıklık ve verim sağlamak için tasarlanmıştır. Üzerindeki küçük göz Oval Kademeli Kutu Kürekli’nin içindeki ürünü hijyenik bir şekilde alabilmeyi sağlar. Pleksiden yapılmış menteşeli kapak içerideki ürünlerin tazeliğinin korunmasını sağlar.

Baharat, şekerleme, draje gibi pek çok ürün için uygunluk gösterir. Plastik teşhir ekipmanları gibi şekli kolaylıkla bozulmaz ve zararlı maddeler içermez. Ürünlerle devamlı temasında bir sakınca yoktur. Sağlam bir ham maddeden üretildiği için teşhir ettiği ürünleri güvenle saklar. Tüm bu özelliklere ek olarak hafiftir. Duvara asmak için uygundur.

Doğa dostu olan Oval Kademeli Kutu Kürekli çeşitli formlardaki ürünleri teşhir etmeye hazır.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?