Bidonss Pleksi Oval Kutu Menteşe Kapaklı

613,60 TL
KARGO BEDAVA
51,13 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Oval Kutu Menteşe Kapaklı

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kg20 Cm28 Cm15 Cm
3 Kg20 Cm35 Cm15 Cm

Bidonss Pleksi Oval Kutu Menteşe Kapaklı, çeşitli gıda ürünlerini sergilerken taze kalmasını sağlamak için tasarlandı. Pleksi malzemesinden dolayı şeffaf ve kaliteli bir yapıya sahiptir. İki farklı derinlik seçeneği ile farklı miktarlardaki ürünleri barındırabilir. Az yer kaplayan ürün farklı ortamlarda bulundurulabilir.

Oval Menteşe Kapaklı’nın temizliği kolaydır ve sararma, solma veya herhangi bir renk değişimi gözlenmez. Dış etkenler veya temizlik ürünleri kalıcı izler bırakmaz.

Temizliği kolaydır. Menteşe kapağı açıldığında her bölgesine kolaylıkla ulaşılabilir. Farklı gıda ürünleri için uygun bir malzemedir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?