Bidonss Pleksi Piramit Kutu

1.085,60 TL
KARGO BEDAVA
90,47 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Piramit Kutu

KapasiteÇapYükseklik
15 Kg35 Cm30 Cm
20 Kg20 Cm45 Cm

Turşu, bakliyat, baharat, kuruyemiş, yaş yemiş gibi gıdaları güvenle saklamak için üretilen Bidonss Pleksi Piramit Kutu, geniş iç hacmiyle gıda teşhirinde büyük kolaylık sağlamaktadır. 15 ve 20 kg’lık iki ayrı seçeneği bulunan kutunun çapı 35 cm’dir. Sade ve şık görünümüyle işletmelere şıklık katar, kullanışlı yapısı ile de oldukça farklı sektörlerde ihtiyaçları karşılayabilir.

Tek başına kullanılabileceği web sitemizde bulunan pleksi kapaklardan Piramit Kutu’ya uygun olanlarıyla kombinasyonlar yapılabilir. Böylece teşhir edilecek gıdaların tozla temasına engel olunacaktır.

Çizilme ve darbelere dayanıklı olduğundan uzun yıllar yeni alınmış gibi defalarca kullanılabilir. Yan yana geldiğinde güzel bir bütünlük oluşturan Piramit Kutu’lar tüm gıda çeşitlerini aynı anda teşhir etmeye uygundur.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?