Bidonss Pleksi Piramit Kutu Kare

  • Ürün Kodu: PKK313X
  • Barkod: 6242005791697
  • Marka: Bidonss
  • Seçenekler:
  • Hızlı Gönderi
    Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Piramit Kutu Kare

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
7 Kg25 Cm25 Cm20 Cm
10 Kg30 Cm30 Cm20 Cm
 

Bidonss Pleksi Piramit Kutu Kare, geniş iç hacmi ile yüksek gramajlı ürünler için uygundur. 7 kg ve 10 kg olarak iki ayrı boyutta olan kutular gıda teşhirinde kullanılır. Tasarımı ile de bulunduğu alanlara şıklık katıp dekorasyonu destekler.

İçinde kuruyemiş, baharat, yaş yemiş, paketi gıda, turşu, kurutulmuş otlar gibi teşhir ürünlerini muhafaza edebilir. Piramit Kare Kutu’da taze ve hijyenik ürün satışı yapılabilir.

Pleksi üretiminde gösterilen özen ürünlerin kalitesine yansımakta, alınan ürün deforme olmadan yıllarca kullanılabilmektedir. Gıda teşhirinde Piramit Kare Kutu gibi pleksi ürünlerin kullanımı kötü saklama koşullarının önüne geçer. Gıdaların formu bozulmadan sağlıklı bir şekilde istenilen miktarlarda ürün teşhir edilebilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?