Bidonss Pleksi Radyüs Kutu Kapaklı

542,80 TL
KARGO BEDAVA
45,23 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Radyüs Kutu Kapaklı

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
4 Kg20 Cm20 Cm20 Cm
6 Kg25 Cm25 Cm20 Cm
8 Kg30 Cm30 Cm20 Cm
10 Kg40 Cm30 Cm20 Cm
 

Bidonss Pleksi Radyüs Kutu Kapaklı 4 kg, 6 kg, 8 kg ve 10 kg’lık boyutlarıyla farklı ürünlerin teşhir malzemesi olarak kullanılabilir. Pleksi kullanılarak yapılan teşhir elemanı, içerisine yerleştireceğiniz bakliyat, baharat, yaş yemiş ve kuruyemiş, çerez gibi ürünleri dışarıdaki etkenlerden korur.

Radyüs kapağı sayesinde kutu hava almayacağından, nemlenme gibi olumsuz etkiler yaratmaz. Kolay temizlenebilen bir teşhir ekipmanı olduğu için temizlerken yormaz ve temizliği için çok zaman harcamak gerekmez.

Ayrıca renginde sararma ve solma gibi herhangi bir değişim olmaz ve şeffaflığıyla cama benzer bir yanı vardır. Pleksiden yapıldığı için neredeyse cam kadar sağlıklı bir ekipmandır ve doğa dostudur.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?