Bidonss Pleksi Radyüs Kutu Kapaklı Meğilli 7 Kg

787,00 TL
65,58 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Radyüs Kutu Kapaklı Meğilli 7 Kg

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kg20 Cm20 Cm20 Cm
5 Kg25 Cm25 Cm20 Cm
7 Kg30 Cm30 Cm20 Cm
9 Kg40 Cm30 Cm20 Cm
 

Bidonss Pleksi Radyüs Kutu Kapaklı Meğilli 7 Kg, pleksi malzemeden yapılmıştır. Pleksi ısı ve ışık geçirgenliği cama göre daha az bir malzemedir. Bu sebeple ürünlerin bu koşullarla teması engellenmiş olur. İçindeki ürünlerin raf ömrünü maksimuma çıkarır. Görüntüsü itibariyle cama benzese de camdan daha kullanışlı bir üründür.

Darbelere karşı dayanıklıdır ve kolay kırılmaz, kırılsa bile çevreye zarar vermez ve yaralanmalara yol açmaz. Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca farklı ürün sergilemesi için müsaittir.

4 farklı boyuta sahiptir. 3 kg’den 9 kg’ye kadar ürün kapasitesi vardır. Radyüs Kapaklı Meyilli Kutu özellikle dar alanları değerlendirmek için kullanılabilir. Eğimli yüzeyi ile zarif bir duruşu olan kutu, geniş iş hacme sahiptir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?