Bidonss Pleksi Reyon Tabela Led Işıklı 50 Cm

  • Ürün Kodu: P3800TL
  • Barkod: 6242005220692
  • Marka: Bidonss
  • Genişlik: 50 Cm
  • Yükseklik: 20 Cm
  • Hızlı Gönderi
    Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
624,00 TL
KARGO BEDAVA
52,00 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Reyon Tabela Led Işıklı 50 Cm

GenişlikYükseklik
50 Cm20 Cm
 

Bidonss Pleksi Reyon Tabela Led Işıklı 50 Cm, dikkat çekici ve şık yapısıyla dükkanlarınızı süsleyecek bir üründür. Standart ölçüsüyle Bidonss Pleksi Reyon Tabela Led Işıklı 50 Cm, tek boyut olarak bulunur. Tabelanın üzerine yaş yemiş kuruyemiş, baharat, yeşil zeytin, siyah zeytin, şekerleme gibi farklı ürün alternatiflerinin kategorileri yazdırılabilir. Her bir reyona eklenebilecek bu ürün; gıda çeşitlerinin kategorilerinin daha net ifade edilmesini sağlar.

Pleksi malzemeden üretilen Bidonss Pleksi Reyon Tabela Led Işıklı 50 Cm, ısıya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bu sayede yere düştüğünde kolaylıkla kırılmaz, kırılsa bile zarar verici küçük veya kesin parçalar oluşturmaz.

Led ışıkları olduğundan diğer teşhir elemanlarını ve ekipmanların içindeki ürünleri ön plana çıkarır. Tabela üzerindeki led ışık renklendirmeleri de değişiklik gösterir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?