Bidonss Pleksi Sekizgen Kutu

767,00 TL
KARGO BEDAVA
63,92 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Sekizgen Kutu

KapasiteÇapYükseklik
10 Kg30 Cm20 Cm
13 Kg35 Cm20 Cm
15 Kg40 Cm20 Cm
 

Bidonss Pleksi Sekizgen Kutu, dikkat çekici tasarıma sahiptir. Turşu, baharat, bakliyat, salça, reçel, paketli gıda gibi pek çok ürün Sekizgen Kutu ile güvenle saklanıp müşterilere sunulabilir. Gıda teşhirinin en zor kısmı olan saklama koşulları pleksi ham maddesi yardımıyla kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Sekizgen Kutu’nun gıda maddeleri ile temasında bir sakınca yoktur. Pleksi sağlıklı bir üründür. Temizlenmesi de kolaydır. Böylece farklı ürün çeşitleri için hijyenik bir ortam yaratır.

Ürün iklim şartlarına karşı dayanıklıdır. Gündelik koşullar altında kolaylıkla yıpranma yaşanmaz. Uzun süreli kullanım için uygundur.
10 kg, 13 kg ve 15 kg olmak üzere 3 farklı kapasitesi bulunan Sekizgen Kutu dilerseniz kapaklı olarak da kullanılabilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?