Bidonss Pleksi Spesial Kutu

684,40 TL
KARGO BEDAVA
57,03 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Spesial Kutu

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
5 Kg26 Cm27 Cm22 Cm
9 Kg30 Cm35 Cm27 Cm
18 Kg40 Cm40 Cm27 Cm
 

Bidonss Pleksi Spesial Kutu çerez, kuruyemiş, yaş yemiş, şekerleme, lokum, salça gibi çeşitli ürünlerin teşhirinde kullanılır.
Spesial Kutu pleksi malzemeden üretildiği için içine yerleştirilen ürünlerin tazeliğini uzun süre boyunca korur.

Şık ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Açılır kapanır kapağı ve yerden tasarruf etmeyi sağlayan şekli ile pek çok mekana uyum gösterir. Şeffaf yapısı ile içindeki ürünlerin temasa gerek kalmadan görünmesini sağlar Pleksi özelliğinden dolayı iç ve dış mekanlarda ürün sergilemeye uygundur.

Keskin olmayan kenarları, iz bırakmayan şeffaf yapısı ile temizlenmesi kolaydır. 5 kg’lık, 9kg’lık ve 18 kg’lık olmak üzere 3 boyuta sahiptir. Farklı ürün çeşitlerini temin edebilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?