Bidonss Pleksi Spesial Kutu Ara Bölmeli

802,40 TL
KARGO BEDAVA
66,87 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Spesial Kutu Ara Bölmeli

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
5 Kg26 Cm27 Cm22 Cm
9 Kg30 Cm35 Cm27 Cm
18 Kg40 Cm40 Cm27 Cm
 

Bidonss Pleksi Spesial Kutu Ara Bölmeli, aynı kutuda iki ürünü sunmak için tasarlandı. Özellikle düşük miktarlı benzer ürünlerin aynı anda sergilenmesi için tercih edilebilir. Arada bulunan pleksi tabaka şık bir görünüm yaratırken tatların ve kokuların karışmasını engeller. Şeffaf yapısı ile hoş bir görünüm yaratır.

Dış etkenlere karşı ürünleri koruyan yapısı ile uzun süre boyunca ürünleri tazelikleri korunur. Gün ışığı, sıcak ve soğuk gibi faktörler kutu içindeki ürünleri etkilemez.

Şık tasarımı ve şeffaf görünümü ile hemen her ortama uyum sağlar. Farklı derinlik ve yükseklikteki seçenekleriyle; ürün kapasitelerine göre tercih yapılabilir. Spesial Kutu Ara Bölmeli masa üzeri, tezgah ve duvara uygun formlarda kullanılabilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?