Bidonss Pleksi Spesial Kutu Set 4 Göz

2.360,00 TL
KARGO BEDAVA
196,67 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Spesial Kutu Set 4 Göz

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
14 Kg90 Cm27 Cm21 Cm
16 Kg90 Cm35 Cm26 Cm

Bidonss Pleksi Spesial Kutu Set 4 Göz, fazla miktarda ürün teşhir etmek isteyenler için doğru bir tercihtir. 14 kg ve 16 kg olmak üzere iki farklı kapasitede üretilen pleksi teşhir ürünü ile hem stok yapabilir hem de teşhir amaçlı kullanılabilir. Bulunduğu alana uygun olarak monte edilme imkanı vardır. Böylece alandan kazanmaya imkan sağlar.

Spesial Kutu Set 4 Göz kapaklı olması sebebi ile gıdanın havayla temasını önleyip böceklenme, bayatlama gibi istenmeyen durumlara karşı engel teşkil eder. Her alanda kendine yer bulacak olan Spesial Kutu Set 4 Göz bulunduğu ortamda kullanışlı olması sebebiyle sürekli kullanılan bir ekipman olacaktır.

Gıda teşhirinde en çok tercih edilen pleksiglas ile üretilen ürünlerimiz çevre dostu ve geri dönüştürülebilir olması sebebiyle de sıklıkla tercih edilmektedir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?