Bidonss Pleksi Spk Ahşap Kutu

1.298,00 TL
KARGO BEDAVA
108,17 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Spk Ahşap Kutu

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
20 Kg30 Cm55 Cm40 Cm
30 Kg40 Cm55 Cm40 Cm

Bidonss Pleksi Spk Ahşap Kutu, ürün teşhiri sırasında ahşap şıklığından vazgeçmeyenler için üretilmiş bir teşhir ekipmanıdır. Beyaz rengi ile her ortama uygun bir dekoratif şıklık sunar. Birçok gıdanın yan yana sergilenip kolay satılmasına yardımcı olur.

Bakliyat teşhirine en yakışan ekipmanlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Dar alanların kullanışlı bir şekilde değerlendirilmesi Spk Ahşap Kutu ile mümkün olur. Hem birden fazla gıda teşhir edebilmesi hem de beyaz rengin verdiği şıklık ile işletmelere farklı bir dokunuş sağlar.

2 farklı ölçüsü bulunmaktadır. Uygun olan tercihi yapabilirsiniz. İçine farklı ürünler yerleştirilebileceğinden şık kombinasyonlar yaratılabilir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?