Bidonss Pleksi Spk Ekstrem Kutu Kapaklı Set 5 Göz 16 Kg

2.243,18 TL
KARGO BEDAVA
186,93 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Spk Ekstrem Kutu Kapaklı Set 5 Göz 6 Kg

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklikGöz
16 Kg90 Cm30 Cm20 Cm5

Bidonss Pleksi Spk Ekstrem Kutu Kapaklı Set 5 Göz 16 Kg gıda teşhiri için uygundur. Birden çok çeşidi olan gıda türünü aynı anda sergilemek için tasarlanmıştır. Alandan tasarruf sağlarken, kokuların ve tatların karışmasını engeller. Özelliklerde dar alanları daha verimli kullanıp, istenildiği gibi şekillendirmeye yardımcı olur.

Bunların dışında pleksi teşhir ekipmanları üretiminde çevre dostu pleksiglası tercih ettiğimizden tüm ürünlerinizi sürdürülebilir teşhir ekipmanları içinde teşhir edersiniz. Kullanılan ham madde ürünlere zarar vermeyen bir yapıya sahiptir.

Kuru veya akışkan ürünlerin teşhiri için kullanılabilir. Sızdırma yapmaz. Kolay temizlenebilir ve şık bir görünüm sağlar.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?