Bidonss Pleksi Tabla Kare Kapaklı

  • Ürün Kodu: P3103TKK-1
  • Barkod: 6242005786938
  • Marka: Bidonss
  • Seçenekler:
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Tabla Kare Kapaklı

GenişlikDerinlik
31 Cm41 Cm

İçerisinde kurabiye, şeker, lokum, tatlı gibi birçok gıda ürünü muhafaza edebilir. Çok yönlü bir teşhir ürünü olan Bidonss Pleksi Tabla Kare Kapaklı, gıdaları hem gerektiği gibi muhafaza eder hem de şık görünümüyle diğer ürünlerden ayrılır.

Kullanışlı kulplu kapağı sayesinde toz ve güneş ışığı gibi gıda düşmanı olan zararlı dış etkenlere karşı tam bir koruma sağlar. Teşhir amaçlı olarak sadece işletmelerde değil, cam kadar kullanışlı ve daha dayanıklı olması sebebiyle evlerde, özel davetlerde sunum yaparken tercih edilecek bir üründür. Tezgah üstünde şık olduğu kadar raflarda da güzel bir algı yaratabilir.

Kırılmaya karşı ekstra dayanıklı olan pleksi malzemeden üretildiği için uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümüyle defalarca ve rahatlıkla kullanılabilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?