Bidonss Pleksi Tabla Yuvarlak Döner Kapaklı

896,80 TL
KARGO BEDAVA
74,73 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Tabla Yuvarlak Döner Kapaklı

Çap
34 Cm
 

Bidonss Pleksi Tabla Yuvarlak Döner Kapaklı döner kapağı ile daha şık ve kullanışlı bir görünüm elde eder. Bu pratik ve güzel görünümlü teşhir ekipmanı kurabiye, şekerleme, lokum gibi birçok gıdayı muhafaza edebilir.

Tüm kuru gıdaları kapağı sayesinde özenle ve güvenle muhafaza eder. Işığa ve darbelere karşı dayanıklı olan pleksi malzemeden üretilmiştir. Sağa ve sola çevrilen pratik kapağı ile içinde teşhir edilen gıdalar mümkün olduğunca az havayla temas eder. Böylece sergilenen gıdanın daha uzun ömürlü olması sağlanmış olur ve raf ömrü maksimum hale gelir.

Tabla Yuvarlak Döner Kapaklı işletmelerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir, şık kapak tasarımıyla göze de hitap etmeyi başarır. Diğer kapaklı ürünlerimiz için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?