Bidonss Pleksi Tabla Yuvarlak Kapaklı

Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Tabla Yuvarlak Kapaklı

Çap
34 Cm
 

Bidonss Pleksi Tabla Yuvarlak Kapaklı, kuru gıda teşhirinde gerek şıklığı gerekse de yuvarlak tasarımlı hoş kapağı sayesinde gıdaları zararlı dış etkenlerden korumasıyla öne çıkan bir üründür. Kolay kavranan kulbu sayesinde kullanımı oldukça kolaydır.

Çizilmeye ve darbelere karşı ekstra dayanıklı olan pleksi malzemeden üretilmiştir. Camla kıyaslanacak olursa camın yarı ağırlığındadır. Tabla Yuvarlak Kapaklı, hem kullanışlı hem de camdan daha dayanıklı olması ile cam teşhir ürünlerinin önüne geçmektedir.

Kuru gıdaların en büyük düşmanı olan toz ve güneş ışığı, yuvarlak kapağı sayesinde gıdalarla temas edemez. Böylece gıda ürünleri gönül rahatlığı ile teşhir edilmiş olur. Standart tek bir boyutta olan ürünü güvenli bir şekilde, istediğiniz adetlerde temin edebilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?