Bidonss Pleksi Teşhir Standı 3 Katlı

  • Ürün Kodu: S5107IK
  • Barkod: 8352005357460
  • Marka: Bidonss
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
3.127,00 TL
KARGO BEDAVA
260,58 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı 3 Katlı

Bidonss Pleksi Teşhir Standı 3 Katlı, pleksi teşhir ürünlerinin arasında kullanışlı olduğu kadar göze de hitap edenlerinden biri olan Stand 3 Katlı, işlevsel bir üründür. Hem kuru gıda teşhirinde hem de diğer küçük ebatlı ürünleri sergilemek için kullanılabilir. Standı ayakta tutan ahşap tabakası oldukça şıktır. Özellikle paketli gıdaların teşhir edilmesi için sıkça kullanılır. Hemen her alana uyum gösteren şeffaf yapısı, ahşap görünümle bütünleşmiştir. Böylece farklı ürün alternatiflerini sunmaya hazır hale gelmiştir.

Pleksi malzemeden üretildiğinden ürünü defalarca kullanabilir. Uzun süre boyunca ürünlerinizi özenle sergileyebilirsiniz. Üretim sürecinde kullanılan malzemelerle çevre dostu ve geri dönüştürülmeye uygundur. Yani bu şık ve sağlıklı ürün aynı zamanda doğa dostudur.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?