Bidonss Pleksi Teşhir Standı 4 Katlı

  • Ürün Kodu: S5108AR
  • Barkod: 8352005971277
  • Marka: Bidonss
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
3.127,00 TL
KARGO BEDAVA
260,58 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı 4 Katlı

Bidonss Pleksi Teşhir Standı 4 Katlı, 4 adet pleksiden üretilmiş kutusu sayesinde aynı ürünün farklı çeşitlerini veya birbirinden farklı ürün alternatiflerini teşhir edebilme imkanı bulunmaktadır.
Üzerinde, sergilenen ürünün adının yazılması için bulunan beyaz bir tabakası mevcuttur. Hem kullanışlı hem de şık olmak gibi iki önemli özelliği barındıran bu teşhir ekipmanının altında bulunan ahşap tabakası oldukça bütünleyici bir görünüm sağlamaktadır.

Yukarıdan aşağıya doğru inildikçe pleksi kutularının hacimleri genişler. Bu şık tasarıma ve farklı ürün miktarlarına uyum sağlamak için yapılmıştır. Müşterilerin kolayca ulaşmasını istenen tüm ürünler bu stantta sergileyebilir, hoş görünümüyle işletmeye değer katar.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?