Bidonss Pleksi Teşhir Standı BKV 12`li

12.281,00 TL
KARGO BEDAVA
1.023,42 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı BKV 12`li

Aynı anda 12 farklı gıdayı en şık haliyle teşhir etmek için Bidonss Pleksi Teşhir Standı BKV 12`li tasarlandı. Ürün 12 farklı şeffaf pleksi kutusu ve bombeli kapakları ile gıda teşhirinde gerekli tüm detayları bünyesinde barındırır. Üstte 6, altta 6 olmak üzere iki katlı olarak konumlanmış bu kutular kapaklı olması sebebiyle gıdanın hep hijyenik kalmasını sağlar.

Baharat, bakliyat, kuruyemiş, bitki çayı, yaş yemiş ve şekerleme gibi aklınıza gelebilecek birçok çeşit gıda maddesi Stand BKV 12’li içinde hoş bir bütünlük oluşturur. Şık görünümü ile işletmelerde hemen dikkat çekecek olan bu stand kolay temizlenmesi ile büyük kolaylık sağlar. En üst kısmında teşhir edilecek gıdanın isminin yazıldığı beyaz bir plaka bulunmaktadır.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?