Bidonss Pleksi Teşhir Standı Kare Kutulu 6 Katlı

  • Ürün Kodu: S5109KK
  • Barkod: 8352005200766
  • Marka: Bidonss
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
6.490,00 TL
KARGO BEDAVA
540,83 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı Kare Kutulu 6 Katlı

Bidonss Pleksi Teşhir Standı Kare Kutulu 6 Katlı, en şık ve geniş kapsamlı pleksi teşhir ekipmanlarındandır. Ürün teşhirinde şıklığa da önem verenlerin tercih edeceği ürün; sunum esnasında kolaylık sağlar. Müşterilerin ürünler buluşmasının kolaylaşması için pleksi tabalardan oluşturulmuş bir stanttır.

Sergilemek için Stand Kare Kutulu 6 Katlı’nın içine yerleştirilen teşhir ürünleri, uzaktan bakıldığında hoş bir görüntü elde eder. En üstte bulunan pleksi kare kutusu küçükten başlar ve her biri yerini aşağı indikçe hacmi genişleyen diğer pleksi kutulara bırakır.

Küçük hacimli yapısı sayesinde düşük miktarda ürünleri sergilemek için uygunluk gösterir. Pleksi malzeme ile ürünlere zarar vermez. Temas halinde zararlı maddeler bırakmaz.

Son sergileme plakasının üzerinde, ürün adının yazılabileceği boş bir tabaka bulunmaktadır. Her işletmeye kolayca uyum sağlayabilen ve çeşitli ürünleri aynı anda sergileme imkanı veren detaylı bir pleksi teşhir ekipmanıdır.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?