Bidonss Pleksi Teşhir Standı Ledli Kuruyemiş ve Baharat Yazılı 5 Göz 7 Kat

23.364,00 TL
KARGO BEDAVA
1.947,00 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı Ledli Kuruyemiş ve Baharat Yazılı 5 Göz 7 Kat

GenişlikDerinlikYükseklikGöz Kat
95 Cm40 Cm180 Cm46
95 Cm40 Cm180 Cm57
 

6 kat ve 4 gözden oluşan iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Led ışıklı bu stand özellikle kuruyemiş teşhirinde kullanılır. Ürün çeşitliliğine göre seçim yapılabilir. Dikey ve duvara sabitli bir şekilde konumlanması dar alanlarda bile kullanılabilmesi içindir. Böylece tüm ürünler rahatlıkla sergilenebilir.

Her gözü için içinde bulunduğu gıdanın adı yazıldığından müşterilere kolaylık sağlar. Ayrıca ürün dolumu esnasında bir karışıklık olmasını engeller. Pleksi yapısı sayesinde tatlar ve kokular karışmaz.

Led ışıkları sayesinde işletmelere dekoratif bir görünüm verir. Aynı zamanda ortam ışıklandırmasına katkı sağlar. Kuruyemişler pleksi kalitesiyle buluştuğundan uzun süre taze ürün satışı yapılabilir. Pratik ve kullanışlı olan bu pleksi teşhir ekipmanını sağlamlığı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?