Bidonss Pleksi Teşhir Standı Lokum 12`li Yatay Siyah-Şeffaf

  • Ürün Kodu: S5110LYP
  • Barkod: 8352005274712
  • Marka: Bidonss
  • Kullanım Alanı: Lokum Teşhir
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
17.700,00 TL
KARGO BEDAVA
1.475,00 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı Lokum 12`li Yatay Siyah-Şeffaf

Tek seferde lokumun tüm çeşitlerini eksiksiz bir şekilde teşhir etmek isteyen işletmeler için Bidonss Pleksi Teşhir Standı Lokum 12`li Yatay Siyah-Şeffaf özel olarak hazırlanmıştır. Ayrıntılı olarak planlanmış 12 ayrı küçük kutusu ve siyah pleksi yapısıyla şık bir görünüm yaratır. 75 cm’lik genişliği ile tek boyut olarak tasarlanmıştır.

Gıdayla temasında hiçbir sakıncası olmayan kaliteli pleksi malzeme ile üretilmiştir. Kutucular ayrı ayrı ve kapaklı bir şekilde tasarlandığından tatları birbirine karışmaz. Ayrıca kapaklı yapısı sayesinde hava ile teması minimumdur ve ürünlerin içlerine toz giremez. Lezzetli ve hijyenik ürünleri uzun süre müşterilerine sunmak için idealdir. Siyah renkli pleksiden üretilen bu şık teşhir ekipmanı için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.
 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?