Bidonss Pleksi Teşhir Standı Lokum 6`lı Yatay Siyah-Şeffaf

  • Ürün Kodu: S5112LYP
  • Barkod: 8352005289877
  • Marka: Bidonss
  • Kullanım Alanı: Lokum Teşhir
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
9.440,00 TL
KARGO BEDAVA
786,67 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı Lokum 6`lı Yatay Siyah-Şeffaf

Bidonss Pleksi Teşhir Standı Lokum 6`lı Yatay Siyah-Şeffaf, özellikle küçük işletmelerin alanlarını en verimli şekilde kullanmaları için tasarlanmıştır. İçinde 6 farklı lokum çeşidini teşhir etmeye olanak sağlar. Şeffaf ve siyah pleksinin bir araya gelmesiyle oldukça dikkat çekici ve klas bir ürün halini almıştır.

6 adet kapaklı bölmesi vardır. Kolay açılıp kapanabilen bu kapaklar sayesinde gıdaya ulaşmak oldukça kolaydır. Bu kapaklar lokumların hava ile temasını da keser. Böylece ürünler uzun süre boyunca bayatlamadan teşhir edilebilir.

Stand Lokum 6`lı Yatay Siyah-Şeffaf aynı zamanda doğa dostu bir üründür. Üretim aşaması ve kullanım süresi sonrasında çevre dostu şartlara tabii olur.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?