Bidonss Pleksi Teşhir Standı MKB 12`li

12.444,00 TL
KARGO BEDAVA
1.037,00 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı MKB 12`li

Bidonss Pleksi Teşhir Standı MKB 12`li, baharat, kuruyemiş, yaş yemiş, kahve gibi farklı gıda gruplarını teşhir etmeye uygundur. Pleksinin şık şeffaf yapısı ve beyaz görünümünün birleşimi ile oluşturulmuştur. Pleksi kapları düzenli bir şekilde sıralayan stand düzenli bir görünüm yaratırken ürün çeşitliliğini de müşterilere sunacaktır.

Tüm ürün alternatifleri ürünler farklı kutular içinde dış etkenlerden korunur. Bu da gıdaların uzun süre tazeliğini kaybetmeden bekleyeceği anlamına gelir. Isıya ve güneş ışığına düşman olan pleksi malzemeden üretilen bu teşhir ekipmanları; gıdanın tadının değişmesine, böceklenmesine engel olur. Siz de hep en taze gıdaları müşterilerinizle buluşturup güvenle satış yaparsınız. Bu ürüne sahip olabilmek için web sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?