Bidonss Pleksi Teşhir Standı MKK 6`lı

10.620,00 TL
KARGO BEDAVA
885,00 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı MKK 6`lı

Bidonss Pleksi Teşhir Standı MKK 6`lı, teşhir ekipmanları arasında en pratik özellikleri taşıyanlardandır. Özellikle küçük alanlı işletmeler için çok kullanışlı olan bu ürün, 6 adet gözü ile de sunum kolaylığı sağlamaktadır. Turşu, bakliyat, baharat gibi gıdaları içinde muhafaza edebilir.

Şık ahşap tabanı görünümünde farklılık yaratmaktadır. Şeffaf pleksi yapısı sayesinde Stand MKK 6`lının olduğu her yerde şıklığı götürmesini sağlar. Pleksiden üretilmiş kaliteli malzemesi ile gıdaların tazeliği için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

6’lı özelliği ile çeşitli ürünleri aynı anda sergileyebilir. Şeffaf görünümü ile renkli ve güzel bir izlenim yaratır. Tüm gıda ürünlerini saklamaya uygundur. Sıvı sızıntısı ve koku yapmaz.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?