Bidonss Pleksi Teşhir Standı MKY 12`li

9.635,00 TL
KARGO BEDAVA
802,92 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Teşhir Standı MKY 12`li

Bidonss Pleksi Teşhir Standı MKY 12`li, içinde kahve, kuruyemiş, şekerleme, yaş yemiş gibi gıdalar tüm çeşitleri ile gönül rahatlığı ile sergilenebilir. Aynı anda birden fazla ürün sergileme kapasitesine sahiptir. Şeffaf pleksi yapısı ile dışarıdan bakıldığında tüm ürünler görülebilir.

Kolayca hijyen sağlanabilir. Yine şeffaf pleksi yapısı hoş bir görünüm kazandırdığından temizlendiğinde oldukça güzel bir alan yaratır. Leke ve iz bırakmayan yapısı ile farklı ürün çeşitleri için uygunluk gösterir.

Pleksi sağlıklıdır. Bu sebepten gıda maddeleri ile direkt temas halinde gıda üzerinde zararlı izler bırakmaz. İnsan sağlığına zarar vermez. Stand MKY 12`li ile birden fazla ürünü kolaylıkla müşterilerle buluşturabilirsiniz.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?