Bidonss Pleksi V Kutu Pencereli Askılı

1.085,60 TL
KARGO BEDAVA
90,47 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi V Kutu Pencereli Askılı

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
4 Kg12 Cm29 Cm30 Cm
6 Kg15 Cm29 Cm40 Cm

Bidonss Pleksi V Kutu Pencereli Askılı, teşhir ekipmanı oldukça pratik bir kullanım sağlamaktadır. İçerisinde muhafaza edebilecek birçok gıdayı yan yana sergileyerek bütünlük oluşturur.

Askılı olması sebebiyle dar alanlardan olabildiğince yararlanarak istenilen ürünü teşhir etmeye olanak tanır. İçine kuruyemiş, yaş yemiş, bakliyat gibi çeşitli gıdalar konabilir. 4 kg ve 6 kg olmak üzere iki farklı seçeneği bulunmaktadır.

Kapalı olması içindeki gıdanın havayla temasını engellemesine, tozdan ve nemden korunmasına olanak sağlayarak daha uzun süre taze kalmasını mümkün kılar.

Kolay temizlenebilirdir. Açılan kapağı ile tüm bölgelere rahatlıkla ulaşılabilir. Endüstriyel hijyen malzemelerine ihtiyaç yoktur.
Sürdürülebilir malzemeden üretilmiştir. V Kutu Pencereli Askılı tüm üretim ve hizmet aşamalarında doğa dostudur.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?