Bidonss Pleksi Yuvarlak Kutu Kapaklı

  • Ürün Kodu: P332XYKP
  • Barkod: 8352005165027
  • Marka: Bidonss
  • Kullanım Alanı: Draje
  • Yükseklik: 15 Cm
  • Çap: 15 Cm
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
495,60 TL
KARGO BEDAVA
41,30 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Yuvarlak Kutu Kapaklı

KapasiteÇapYükseklik
2 Kg15 Cm15 Cm
3 Kg15 Cm20 Cm

Bidonss Pleksi Yuvarlak Kutu Kapaklı, klasik görünümlü ve çok kullanışlı bir ekipmandır. İçinde salçadan turşuya; kuruyemişten bakliyata birçok farklı gıdayı teşhir etmenize imkan sağlar. 2 kg ve 3 kg’lık iki ayrı kapasitesiyle gıdanın miktarına göre farklı çeşitlerinden yararlanılabilir.

Gıda maddelerinin güneşle temas etmesi gıdanın hemen tadının değişip bozulmasına yol açar. Pleksi teşhir ürünlerinden olan Yuvarlak Kutu Pleksi Kapaklı  buna engel olarak muhafaza ettiği gıdayı taze ve lezzetli bir şekilde sunmaya yardımcı olur.

Düşük miktarlı hacimleri bulunduğundan yalnızca işletmelerde değil, evde de bakliyat ve diğer kuru gıdaları saklamak için oldukça elverişlidir. Kapağı kapatıldığında hava almaz ve gıdanın nemlenmesine engel olur. Böylece bakliyat saklamada sıklıkla görülen böcek oluşumu tamamen ortadan kalkmış olur.
İç mekanlarda olduğu gibi dış mekan teşhirlerine de uygun bir üründür.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?