Bidonss Pleksi Yuvarlak Kutu Kapaklı Delikli Alt Taşıyıcılı

Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Yuvarlak Kutu Kapaklı Delikli Alt Taşıyıcılı

KapasiteÇapYükseklik
20 Kg35 Cm40 Cm
 

Bidonss Pleksi Yuvarlak Kutu Kapaklı Delikli Alt Taşıyıcılı, kuruyemiş çeşitleri için özel olarak tasarlanmıştır. Fındık, fıstık gibi kuruyemişlerin saklanması için gerekli koşulları sağlar. Geniş iç hacmi oldukça fazla ürün stoklama imkanı sunar. Bombeli kapağı ile zararlı maddelerin içine girmesini önlemiş olur. Bu kapak aynı zamanda hava ile temasını kesip kuruyemiş çeşitlerinin hep taze kalmaları için uygun ortam yaratır.

Bununla birlikte şık bir görünümü olan Yuvarlak Kutu Kapaklı Delikli Alt Taşıyıcılı bu özelliği ile de dikkatleri üzerinde toplar. Üzerinde teşhir edilen gıdanın adı yazılı olarak sunum imkanı bulunmaktadır. Alt kısmında bulunan siyah pleksi alan teşhir ekipmanının görünümüne fark katar. Hemen sipariş vermek için web sitemizden online olarak alışveriş yapabilir, bu şık tasarımlı ve kullanışlı ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?