Çok Amaçlı Kraft 4 Gözlü Mukavva Kutu + Seperatör

%17indirim
2.076,00 TL
1.714,78 TL
KARGO BEDAVA
142,90 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Havuz

Bidonss Havuz, 40 kg ürün kapasitesi, 50 cm çap ve 80 cm yüksekliğe sahiptir. Genellikle kuruyemiş teşhirinde tercih edilse de kuruyemiş, zeytin, baharat, bakliyat ve paketli şekerleme ürünlerinin sergilenmesi için uygunluk gösterir.

Tüm ürünleri sağlıklı bir şekilde muhafaza eden Havuz, ürünleri sıcak, soğuk, nem gibi hava koşullarından korur. Ürünlerin tazeliğini kaybetmesinin temel sebebi olan etkenler ortadan kalkınca bayatlama süresi uzar. Böylece ürünler raf ömrü boyunca aynı tazelikte kalır.

Havuzun yapısı gereği temizliği kolaydır . Güvenle sakladığı ürünler gibi Havuz, diğer teşhir ürünlerine göre çok daha uzun ömürlüdür. Kolay temizlediğinden dolayı kullanım ömrü boyunca farklı ürünleri içinde saklayabilir.
 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?