Pleksi Teşhir Ekipmanları

Tarih: 20.05.2022 16:01
Pleksi Teşhir Ekipmanları
Pleksi Teşhir Standları, ürünlerinizi sergilemeniz ve kusursuz sunumlar yapmanız için ideal bir seçenek. Konu hakkında detaylı bilgi ise blog yazımızda sizi bekliyor.

Teşhir Ekipmanı Nedir?

Teşhir ekipmanları, ürünlerin müşterilere sunulmasını için kullanılan kaplardır. Çoğunlukla gıda sektöründe kullanılan teşhir ekipmanları gıdaların uzun süre muhafaza edilmesinde ve hava almayacak şekilde tasarlanması gerekmektedir. Eğer uygun teşhir ekipmanları kullanılmaz ise bütün ürünler bayatlayabilir ve bunun sonuncunda satıcı taraf büyük bir zarar ile karşılaşır. Teşhir Ekipmanları, geçmişten günümüze gelerek çoğunlukla pleksi malzemeden tercih edilir. Pleksi malzemeden üretilen teşhir ekipmanları ile müşterileriniz ürünlere temas etmeden ürünleri görebilir bu şekilde hijyen kuralları ihmal edilmemiş olur. 
 

Pleksi Teşhir Ekipmanlarının Kullanım Alanları

Teşhir ekipmanları genellikle gıda sektöründe kullanılır fakat her gıda ürünü için aynı teşhir ekipmanı uygun değildir. Bu yüzden teşhir ekipmanı seçerken elinizdeki ürüne göre teşhir ekipmanı satın almalısınız. Kullanım alanlarına göre teşhir ekipmanları ise, bakliyat teşhir ekipmanları, baharat teşhir ekipmanları, kuruyemiş teşhir ekipmanları, şekerleme teşhir ekipmanları, yaş yemiş teşhir ekipmanları ile lokum, helva, köme teşhir ekipmanları olarak sınıflandırılabilir. 

Bakliyat Teşhir Ekipmanları

Dükkanınızda ya da marketinizde bakliyat ürünlerinizin satışını yaparken ürünlerin tazeliğini korumak önemlidir. Bunun için özel olarak tasarlanmış Bakliyat Teşhir Ekipmanlarını kullanmanız gerekir. Bakliyatlar için özel olarak tasarlanan teşhir ekipmanları ile bakliyatlarınızın bayatlamasını ve böceklenmesini önlersiniz.

Baharat Teşhir Ekipmanları

Baharatlarınızı sergilerken baharatlarınızın hava ile temas etmemesi tazeliği korumak açısından önemlidir. Bunu sağlayabilmek için baharatlar için özel olarak tasarlanmış Baharat Teşhir Ekipmanlarını kullanmanız gerekir.

Kuruyemiş Teşhir Ekipmanları

Kuruyemiş ürünleri hava ile temas ettiğinde kolayca bayatlayan ve tazeliğini kaybeden hassas ürünlerdir. Ayrıca hava ve nem ile temas eden kuruyemişlerde istenmeyen haşereler de üreyebilir. Bu durum gerçekleşirse tek bir üründe ortaya çıkan haşere sorunu bütün ürünlerinize yayılır ve büyük bir zarar ile karşılaşırsınız. Bunu önlemek için kuruyemişler için özel olarak tasarlanmış Kuruyemiş Teşhir Ekipmanlarını kullanmalısınız.

Şekerleme Teşhir Ekipmanları

Şekerleme tarzı ürünler hassas ürünlerdir. Şekerlemelerin bayatlamasını önlemek için uygun şartlarda saklanması gerekir. Şekerlemelerinizi muhafaza ederken hava, güneş ve nemden korumalısınız aksi takdirde bütün ürünleriniz satılamayacak duruma gelebilir. Bunu önlemek için şekerlemelerinizi hava, nem ve zararlı ışınlardan koruyan özel Şekerleme Teşhir Ekipmanlarını kullanmalısınız.

Lokum, Helva ve Köme Teşhir Ekipmanları

Lokum, helva ve köme tarzı ürünlerin tazeliğini korumak satıcı açısından çok önemlidir. Bunun için Lokum, Helva ve Köme Teşhir Ekipmanları ile ürünlerinizin tazeliği uzun süre koruyabilir ve ömrünü uzatabilirsiniz.

Yaş Yemiş Teşhir Ekipmanları

Yaş yemiş sınıfındaki ürünler çabuk bozulmaya yatkın hassas ürünlerdir. Bu tarz ürünlerin hava, nem ve güneşin zararlı ışınlarından korunması gerekmektedir. Aksi takdirde hassas olan bu ürünlerinizin hızla bozulması ve satılamayacak hale gelmesi kaçınılmazdır. Bunu önlemek için yaş yemiş ürünlerinizi dış etkenlere karşı koruyan özel tasarlanmış Yaş Yemiş Teşhir Ekipmanları kullanmanız gerekir. 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?